marka 6 Tanıtım & Prodüksiyon Kurumsal Tanıtım Hizmetleri
Prodüksiyon, tanıtım, pazarlama ve iletişim.
Facebook Twitter Google+ Pinterest E-Posta
HAKKIMIZDA   İLETİŞİM
 
 
 

Marka 6 Reklam Ajansı,

Ana faaliyet alanları; kreatif ajans faaliyetleri, video/masaüstü prodüksiyon, masaüstü yayıncılık ve internet teknolojileri kapsamındaki tüm faaliyetlerdir. Faaliyette bulunduğu alanların her birinde ulusal çapta teslimler gerçekleştiren Marka 6 Reklam Ajansı, her geçen gün kurumsallaşma hedefine daha da yakınlaşmaktadır.

Misyonu
Tüm dostlarımız için yenilikçi, fark yaratan, farkındalık sağlayan, değer katan, değerler oluşturan pazarlama iletişim çözümleri geliştirmek olan marka 6, inovatif anlayışla teknolojinin güncel olanaklarını takip ederek; paydaşlarımızın bilgi teknolojileri, pazarlama, tanıtım ve marka imajı alanındaki ihtiyaçlarına cevap vermek ve dostlarımızı rekabette “her zaman bir adım önde tutmak” için en ekonomik çözümleri geliştirmektir.

Vizyonu
Deneyimli tasarımcı ve uygulayıcı kadromuz ile, misyonumuz doğrultusunda yurt içinde ve dışında öne çıkacak teknolojik, yenilikçi ve farklı uygulamaları hayata geçirmek ve faaliyette bulunduğu sektörde öncü olmak hedefindedir.

Sunulan Hizmetler

PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

›  Post Prodüksiyon
›  Masaüstü Prodüksiyon
›  Video Tanıtım Filmleri
›  3D Modelleme
›  Multimedia
›  İnteraktif Uygulamalar

İNTERNET TEKNOLOJİLERİ

›  Kurumsal Web Site
›  Kişisel Blog
›  Web Tabanlı Yazılım
›  E-Bülten ve Banner
›  Sunucu/Hosting Hizmetleri
›  Mobil Platform Uygulamaları
AJANS FAALİYETLERİ

›  Açıkhava Reklamcılığı
›  TV & Radyo Reklamcılığı
›  Web Marketing
›  Bölgesel Yayınlar
›  Sektörel Rehberler
›  Medya Satınalmaları
MASAÜSTÜ YAYINCILIK

›  Logo Tasarımı
›  Kurumsal Kimlik / Marka Kimliği
›  Kurumsal Kimlik Kılavuzu
›  Katalog, Broşür, Föy
›  Billboard, Afiş, Outdoor
›  CD,DVD, Albüm Kapak Tasarımı

MARKA 6 REKLAM AJANSI
Şehit Osman Avcı Mah. Kaplan Cad. No: 11 Armonia Residence H Blok Daire:36 Eryaman / ANKARA  •  Tel & Faks: 0312. 342 23 45  •  Gsm: 0506 481 98 045  •  E-Posta: info@marka6.com

reklam, tanıtım, prodüksiyon, tanıtım filmi, animasyon, video çekimi, video broşür, reklam filmi, tanıtım işleri, kurumsal kimlik, logo, logo tasarımı, grafik tasarım, web site tasarımı, web sayfası, pazarlama ürünleri, katalog, broşür, afiş, basılı yayın, bülten tasarımı, e-bülten, kurumsal kimlik kılavuzu, logo tasarımı, afiş tasarımı, katalog tasarımı, broşür tasarımı, dergi tasarımı, web sayfası tasarımı, web site tasarımı, blog sayfası tasarımı, tanıtım filmi, çekim ve montaj, CD kapak tasarımı, DVD kapak tasarımı, albüm kapak tasarımı